Środa, 18 lipca 2018, tydzień nieparzysty (29)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki
Facebook Aktualności RSS

OFERTA DLA PARTNERÓW

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego obchodzić będzie w 2015 roku Jubileusz 50-lecia istnienia. Uroczyste obchody obejmować będą liczne spotkania oraz imprezy o charakterze naukowym i popularno-naukowy

W dniach 24-26 września 2015 roku zaplanowano wydarzenia podsumowujące rok jubileuszowy, na które składać się będą: uroczysta Sesja Jubileuszowa w Filharmonii Łódzkiej z udziałem zaproszonych gości z kraju i zagranicy oraz spotkanie absolwentów ze społecznością akademicką Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. W uroczystości udział zadeklarowali przedstawiciele władz centralnych, wojewódzkich oraz samorządowych, przedstawiciele środowiska biznesowego oraz absolwenci Wydziału. W tych dniach odbędzie się również międzynarodowa konferencja naukowa pt. „Gospodarka i Społeczeństwo” oraz VIII Zjazd Absolwentów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego i Wydziału Zarządzania UŁ. Planowane jest także wydanie publikacji prezentującej osiągnięcia naukowe pracowników Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.

Wydarzeniu towarzyszyć będę intensywne działania promocyjne obejmujące stworzenie strony internetowej poświęconej obchodom Jubileuszu 50-lecia (www.jubileuszes.uni.lodz.pl), przygotowanie i kolportaż materiałów informujących o wydarzeniu środowisko akademickie oraz biznesowe. Z tego też względu obchody jubileuszowe będą okazją do promocji Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego na poziomie krajowym, a w szczególności jego historii, rozwoju, dorobku pracowników oraz wybitnych absolwentów i studentów.

Tak zaprojektowane wydarzenie, ważne społecznie i naukowo, stanowi doskonałą okazję do podjęcia współpracy z Wydziałem Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Zapraszamy do uczestnictwa w Jubileuszu 50-lecia i włączenia się do jego organizacji w jednej z zaproponowanych przez nas form, jednocześnie korzystając z możliwości promocji własnego przedsiębiorstwa.

Żywimy nadzieję, iż proponowane pakiety promocyjne spotkają się z Pani/a zainteresowaniem, przyniosą realne korzyści i zaprocentują w przyszłości. Sprawdzone i skuteczne metody marketingowe stosowane przez naszych specjalistów gwarantują dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Mamy nadzieję, że nasz Jubileusz będzie okazją do współpracy pomiędzy Wydziałem Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego a środowiskiem biznesowym i do promocji różnych inicjatyw gospodarczych.

Oferta dla Partnera

Zostań Sponsorem wyjątkowego Wydarzenia!


Do góry
wersja do druku
untitled-10-copy.jpg
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź